2009'dan Beri Gururla Hizmet Vermekteyiz!

Vizyon Mimarlık 2009 yılında mimarlık ve teknik hizmetler alanında hizmet vermek için kurulmuştur. Rahmi Sezer sektörde uzun yıllardır edindiği bilgi birikimi ve tecrübesini Vizyon Mimarlık ve Teknik Hizmetler ile kurumsallaştırmıştır.

İşletmenizde ihtiyaç duyulan mimarlık, teknik ve bakım onarım hizmetlerinin tamamını, Vizyon Mimarlık olarak profesyonel ekiplerle karşılıyoruz. Türkiye'nin 81 ilinde mağaza, restaurant, endüstriyel tesis, alışveriş merkezi, hastane ve lojistik merkezlerine mimarlık ve bakım/onarım hizmetleri veriyoruz.

İş ve yaşam alanlarında karşılaşılacak tüm sorunların hızlı ve kararlı çözümü için anahtarınızı bize teslim etmeniz yeterli olacaktır. Karşılaşılan sorunu, uzman personel ilişkilendirme metoduyla, profesyonelce çözümleyen firmamız, tüm Türkiye genelinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Takım Arkadaşlarını farklı ustalık ve uzmanlık dallarından seçen Vizyon Mimarlık, gereken düzenlemeleri, malzeme tercihi ve en etkin çözüm stratejisi çerçevesinde kurgulayıp, fiyat / fayda dengesini koruyarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Geliştirmeye devam ettiği teknolojik yapılanlar ile online servis ve rapor sistemi kuran Vizyon Mimarlık müşteri sadakatini daha da güçlendirmek için yazılım destekli ihtiyaç ve teknik takip sistemleri kullanmaktadır.

Vizyonumuz

Hizmet anlayışını kalite standartları öncülüğünde daha da yükselten Vizyon Mimarlık teknolojik gelişmelerin ışığında gelecek yıllara pazar payını ve hizmet çeşitliliğini arttırmayı planlamaktadır.

Misyonumuz

Vizyon Mimarlık, karşılaşılabilecek tüm mimarlık, teknik hizmetler ve bakım onarım işlerini uygun zaman dilimi içerisinde müşterilerine hizmet olarak sunmayı şirket prensibi olarak kabul etmiştir.

Kalite Yönetimi

Vizyon Mimarlığın Kalite Yönetim Sistemi, hızlı karar vermek ve uygulamaya geçebilmek için, minimum bürokrasi ve dokümantasyon prensiplerine dayanılarak oluşturulmuştur.