İnşaai ve Mimari İşler

Her türlü inşaai ve mimari projelerde müşterilerimizin isteğini mimar ve tasarımcılarımızın bilgi birikimi ile birlikte alanında uzman ekibimizle projelendirmekteyiz.

Elektrik İşleri

Projeden altyapıya kablo tavasından aydınlatma ve sarti sonlandırmasına, arıza ve bakımlarına kadar tamamen 7/24 profesyonel destek vererek kalıcı ve sorunsuz çözümler üretmekteyiz.

Mekanik İşleri

Mekanik olarak yangın söndürme, havalandırma klima tesisatı, montajı ve projelendirme, keşif yapma vb. işlerde alanında uzman ekiplerimizle birlikte 7/24 destek vermekteyiz.

Mobilya İşleri

Mevcut mağazalarda ek mobilya uygulamaları ve tamiratları, sizin için yeni tasarımlar ce uygulamalar sunmakla beraber kalite, fiyat/fayda politikasını her zaman ön planda tutmaktayız.

Tabele ve Reklam İşleri

Sizler için tabela ve reklam tasarlamakla beraber montaj ve teknik destek vermekteyiz. Sizin beğenip seçtiklerinizi hizmetinize sunmakta olup 7/24 destek vermekteyiz.

IT ve Güvenlik Sistemleri

Müşterilerimizin güvenlik kameralarını, ses sistemlerini, ağ kurulumu ve server kurulumu gibi Bilgi İşlem hizmetlerini sağlamakta ve 7/24 yerinde teknik desteğini vermekteyiz.